Yükleniyor
 
Yusuf Karamanoğlu
180 Görüntülenme

A101 Esenyurt Balıkyolu Mahallesi Ozanlar Caddesi

A101 05.08.2023.tarihinde a101 26-27. Esenyurt balıkyolu mahallesi ozanlar caddesi .mağazasında orun aldım orun zayıf ve işimi görmüyordu ve bir parçası eksik olduğu için iyade etmek istedim fakat zorluk yaratıp almadılar servis raporu isteyip beni dinlemediler bile ve servis raporunu da getirmeme rağmen iademi almayıp ve bülde sorunlusu tarafında çalışan arkadaşlar benimle diyalog kurmamaya yardımcı olmamaya meyil ederek beni hiç bir şekilde yardımcı olmayıp gönderiyorlar gereken yerlere arz ederim


2023-08-18 16:31:05

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
180 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler