Yükleniyor
 
Cemal Sağmen
231 Görüntülenme

A101 Kapıda Eksik Ürün Getirilmesi

A101 kapıda uygulamasında sürekli olarak yapmış olduğum siparişler eksik olarak teslim ediliyor. Faturada fiyatı kesilen ürünler elime geçmiyor ve konuyu bilgilendirmek için ulaşacağım bir numarada yok. WhatsApp destek hattında yaklaşık 3 saattir bekletiyorlar. Haram olsun hem vaktim hem bana ulaşmayan ürünler. Diğer şirketlerde bu sorunu hiç yaşamadık. A101 Adana Yurt mah ve Kadirli şubesinde sürekli sıkıntı


2023-08-23 20:06:21

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
231 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler