Yükleniyor
 
Merve Küçükbüce Özkum
546 Görüntülenme

A101 Kapıda Uygulaması Para İadesi Yapmadı

A101 Kapıda uygulamasından yaptığım alışverişte teslim edilmeyen ürünlerin para iadesi yapılmadı
Bitlis Tatvanda yaşıyorum ve 2 gün önce yaptığım online alışverişte kapıya gelen arkadaş iki parça ürünün stokta olmadığı için teslim edilemediğini ancak para iadesinin yapılacağını söyledi ancak para iadesi yapılmadığı gibi sistemdeki faturada ürünler teslim edilmiş gibi görünüyor. Gönderilen sebzeler de kullanılamayacak kadar kötüydü. Birçok online market alışverişi yaptım bu kadar kötü bir deneyim daha yaşamadım bir daha asla… Para iademin derhal yapılmasını talep ediyorum


2022-02-24 13:20:41

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
546 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler