Yükleniyor
 
Beyza Algan
356 Görüntülenme

A101 Stok Mal Ayırma

11.04.2022 tarihinde 18:30-19:20 saatleri arasında Ankara Keçiören
Karargah tepe cad sanatoryum caddesinde ki A101 den dolapta reyonda bulunan tava yoğurt almak istedim alışverişimin içinde kasadaki kadın işçisiniz bunu veremeyiz bunu biz bölge sorumlumuza ayırdık dedi bende ne alakası var ayırdığınız ödenmemiş ürünü benden aldı izin bile istemeden çekti aldı kasanın altına koydu ayırmak stok yapmak gibi bir çalışma tarzı mı var herkes eşit alışveriş imkanına sahip değil mi gerçekten adam akıllı kusura bakmayın bile demedi ağzının içinde lafları geveleyip geçiştirdi beni bu sisteminize dur demezseniz gidebildiğim tüm mercilere gideceğim …


2022-04-12 00:45:13

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
356 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler