Yükleniyor
 
Safa Sözen
567 Görüntülenme

A101 Ürünler verilmemektedir

A101 kataloğunda bulunan ve 17 Mart tarihinde reyonda olacağı belirtilen bay bayan Kappa marka eşofman takımlarından alabilmek için Ordu ili Fatsa ilçesinde bulunan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve Sakarya Mahallesindeki şubelerine gittiğimde eşofman takımlarının gelmediği bilgisini tarafıma verdiler. Ancak aktüel listesinde bulunan tüm ürünler reyonlarda bulunmaktaydı. Sadece Kappa marka eşofman takımları ve tabak setlerinden bir çeşit yoktu. Genel merkezi aradığımda bu söylediklerime herhangi bir itiraz gelmedi. Kimseyi iftira atmak istemem ama bu şekildeki avantajlı ürünlerin personelin ayırdığını ve müşteriye yok diyerek vermediklerini düşünmekteyim. Çünkü aktüeldeki tüm ürünler burada bulunmaktaydı. 17 Mart sabahı 09.15 de mağazalara gittim ve müşteri anlamında kimse yoktu. Müşteriyi bu şekilde mağdur eden a101 ve taşıyanlarından şikayetçiyim. Gereğini talep etmekteyim. Saygılarımla.


2022-03-17 10:11:13

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
567 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler