Yükleniyor
 
Tuncay 3
196 Görüntülenme

Aksa Doğalgaz Şikayetim Var

Van Ercişten Van yolu mahallesi çicek sokak No: 223 evime doğal gaz çektirmek için Aksa Doğalgaz Van firmanın yanlış adresten doğalı evime gaz verilmememi Ercişten Van gidip bizzat kendim görüştüm tamam hallettik Erciş aksa geldiğimde sistemde düzeltilmemiş van aksayi telefonda sürekli günlerdir ariyom açmıyorlar sürekli üstlerine atmaya çalışıyorlar mağdurum biran önce mağdurluğumun gidermesini istiyorum gereğin yapılmasına arz ederim


2023-08-25 14:59:49

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
196 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Aksa Doğalgaz Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Aksa Doğalgaz" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler