Yükleniyor
 
Gülseren Uluçay
614 Görüntülenme

Bimpara Uygulaması

Ramazan yardımı için Bim a. Ş’nin bimpara uygulamasından E*** Ç***’nün 0530 65** ** ** numaralı telefonuna kredi kartımdan 1000₺ gönderdim. Daha sonra öğrendim ki bu telefon numarası aktif değilmiş. Kapatılmış. Bu nedenle gönderdiğim 1000₺ kullanılamamaktadır.
Defalarca Bim a. Ş.’ye mail attım. Telefonla ulaşmaya çalıştım. Bu 1000₺’nin yine E*** Ç***’ye ait aktif numarası olan 0536 50* ** ** ye aktarılmasını rica ettim. Her defasında bimpara uygulamasından yanlış numaraya gönderilen paranın bir saat içinde geri alınabileceğini aksi takdirde yapabilecek bir şey olmadığını söylediler.
Bu Türkiye genelinde bir uygulama yanlışlıklar, hatalar olabilir. Bim gibi büyük bir marketler grubu bu sorunu gidermeli ve Ramazan yardımının yerine ulaşmasını sağlamalıdır.
Aksine para hesabımıza geçti yanlışlık yapmasaydınız tutumu içine girdi. Hangi ahlaka, vicdana uyar hizmet, ürün vermeden parayı alıkoymak. Kaldı ki paranın iadesini istemiyorum. Kullanımda olan cep telefonuna bimpara nın aktarılmasını istiyorum. Sonuçta gönderdiğim kişi de bu yardıma ihtiyacı olan kişi. Aynı zamanda bir sevap işi.
Bim’in müşteri hizmetleri gibi bir muhatap olabileceğimiz bir birimi yok. Maillerle bizim yapacağımız bir şey yok deyip işin içinden çıkıyorlar.
Ayıp çok ayıp hiç yakışmadı Bim’e


2022-04-05 15:40:57

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
614 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Bim Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Bim" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler