Yükleniyor
 
138 Görüntülenme

Bursa Geçit Mahallesinde Sürekli Elektrik Gidip Geliyor

Bursa Geçit Mahallesi 541. Sokak'da yaşıyorum. Nerdeyse her gün elektrik gidip geliyor. Asansörde kalıyoruz. Elektronik eşyalarımız zarar görüyor. Elektrik kesintileri için sanırım genel bakım yapılmıştı ama daha kötü oldu. Bölgede geri dönüşüm firmaları var. Bir cihazı çalıştırıp elektriği mi kestiriyorlar bilmiyorum. 17 Mayıs 2024 bu gün 2 defa gisip geldi. Harddisklerimi televizyonlarımız ev eşyalarımız zarar görüyor. Evden çalışıyorum ve çalışmam kesintiye uğruyor. Çocuğum elektrikler giderse diye asansöre binmek istemiyor.

Lütfen sorun neyse çözülsün ve elektrik kullanabilelim. Bir kaç ay önce bilgisayarımın ana kartı yandı. Elektriklerin gidip gelmesinden olabilir diyorlar.

Eminim bir çok komşumuzun cihazları bozuluyordur. Sorunu bulabilmenin zor olacağını düşünmüyorum.

Yardımcı olursanız seviniriz.

Veysel Akbaş


2024-05-17 10:38:55

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
1 Beğeni
İncelenme Sayısı:
138 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? UEDAŞ: Uludağ Elektrik Dağıtım Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"UEDAŞ: Uludağ Elektrik Dağıtım" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler