Kenan ERGÜL
420 Görüntülenme

Çetmen Mobilyadan Alınan Gardolabın Kurulamaması

Sayın Çetmen Mobilya Yetkilileri,
İsmim Hamdi K. E. Sisteminize girdiğinizde göreceksiniz yapmış olduğunuz haksızlıkları, beceriksizlikleri, satışını yapmış olduğunuz ürünlerin arkasında durmamayı ,sattım gitti ne olursa olsun zihniyetini, kalitesiz kalite kontrollerinizi ,müşteri memnuniyetimi kocaman bir sıfır (0) , ben nasıl olsa ünlü isimleri reklamlarımda oynatıyorum ve onların sayesinde satıyorum gerisi ne olursa olsun müşteri memnun muymuş ,rezil mi olmuş ,arkamızdan …………. ediyormuş hiç önemli değil.
YEMEK MASAMIN teslimatında üründe problem vardı geldiler parça değiştirdiler , kısa bir süre sonra masayı kullanamadan kaplamasında ayrılmalar oldu değişimine karar verildi 1.5 senedir değişim bekliyorum nasıl bir imalat sisteminiz varsa masa imal edilemedi ve bugün aradım hala imalatta deniyor borcu bitti masamı kullanamıyorum. Piyasadan 1700 tl. ye alabileceğim masayı daha kaliteli olacağı düşüncesiyle 3750 tl.ye Çetmen den aldım almaz olaydım. Müşteri hizmetlerine çözüm ve mağduriyetimin giderilmesi için bu masa bende kalsın kendi imkanlarımla tamir edeyim kullanmaya çalışayım , bana onaylayacağım başka masa gönderin diye teklif ettim olmaz dediniz. Parasını ödediğim masayı da getirmiyorsunuz BEKLİYORUM,,,
Akıllanmadım SÜRGÜLÜ GARDOLAB ihtiyacım oldu ÇETMEN e gittim, piyasadan 4000 TL ye alabileceğim gardolap yerine daha kalitelidir umuduyla 10.000 TL ye ÇETMEN den aldım daha kurulum aşağısında yine HÜSRAN,
Gardolap satış sözleşmesi imzalanmasından sonra montaja geldiler 3 saat uğraştılar ve gardolabı kuramadan eksik parça var diyerek gardolap parçalarını odada ortada bırakıp gittiler 3 hafta sonra geldiler kurdular gittiler, ARKALARINDAN KONTROL ETTİĞİMDE kullanılması gereken bazı parçaların kullanılmadığı, atılacak kutuda kaldığı , yanlarında götürüldüğünü, gardolabın birleşme yüzeylerinde açıklıklar olduğunu farkettim hemen satın aldığım mağazaya ve müşteri hizmetlerine haber verdim resimlerini gönderdim.
Bir hafta sonra geldiler kendileri de eksik ve yanlış malzemelerin takılmış ve olmadığını gördüler.
2 hafta sonra tekrar parçalar getirdiler, gelen parçalarda gardolaba uyum sağlamadı gardolap kurulamadı.
Bu aşamada bu Gardolabı kabul etmediğimi, montaja gelen ekibe, aldığım şubeye, Müşteri hizmetlerine , yap boza dönen uygunsuz bağlantı delikleri delinen orijinallikten uzaklaşan 2.ele dönen gardolabı istemediğimi, yeni sıfır paketin getirilip evde açılıp montajının yapılmasını bildirdim.
Müşteri hizmetleri bugün de dahil değişimi kabul etmediğini ve yap boza devam etmek istediğini söylüyor. ben bu gardolabı asla kabul etmiyorum.
Tekrar söylüyorum 2.el ürün almıyorum yeni bir ürün alındığında eve gelir montajı yapılır işlem biter aylarca sürüncemede kalmaz.
Üçkuyular satış mağazasındaki personelden şikayetim yok onlarda çözüm için uğraşıyorlar.
Hem Masa hem de Gardolap ta olan mağduriyetimin acilen giderilmesini Çetmen Mobilya Yetkililerinden rica ederim.


2022-03-07 17:47:24

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
420 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Çetmen Mobilya Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Çetmen Mobilya" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler