396 Görüntülenme

Çiçek sepeti yoldan geçene ürün teslim ediyor

Çiçek sepetinden 15/02/2022 tarihinde nişanlım tarafından iş yerime benim adıma bir hediye gönderimi sağlandı. Ürün teslimatı iş yerimde çalışmayan ama beni tanıdığını iddia eden İbrahim adlı şahsa yapıldı. Konuyla alakalı 3 gündür müşteri hizmetlerini aralıksız arıyorum, her aradığımda aynı şeyler söylenip geçiştiriliyorum. 48 saat içerisinde çözüme ulaşacak deniliyor fakat tarafıma ben aramadan hiçbir geri dönüş yapılmıyor. İnsanların özel günlerinin içine etmeye ne hakkınız var, kurumsal bir platform olmuşsunuz fakat güvenli alışveriş hizmeti sunamayıp yoldan geçen herhangi bir insana ürün teslim ediyorsunuz. Bundan sonra da ne kendim bir şey alırım ne de aldırırım. Konunun acilen çözülüp tarafımıza para iadesi yapılmasını talep ediyoruz.


2022-02-18 10:30:44

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
396 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Çiçek Sepeti Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Çiçek Sepeti" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler