Kasranoglu
308 Görüntülenme

ÇiçekSepeti Kötü Bir Ürün Geldi

9121764 numaralı şikayet kaydım hala giderilmedi. Seçmiş olduğum çiçek ile adrese giden ürünün alakası yok. Çok mahcup oldum.14 şubatta beni bu kadar mahcup etmeye hakkınız yok . Lütfen dikkat edin. Fotoğrafı gösterilen ürün ile giden ürünün alakası yok. Mağduriyetimin hala giderilmemesi çiçek sepetine hiç yakışmadı. Bu şikayetimin acil bir şekilde giderilmesini istiyorum.Veya paramın iadesini istiyorum. Acil olarak şikayetim var


2022-02-15 19:30:45

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
308 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Çiçek Sepeti Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Çiçek Sepeti" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler