Yükleniyor
 
152 Görüntülenme

Akdağmadeni Dere Temizlik Çalışması

Yozgat Akdağmadeni ahıshavi mahallesi istiklal caddesi nde geçen dere yatağını ilçemiz belediyesine ve fen işlerine başvuru yapmamıza rağmen dere yatağı için bir temzileme çalışması olmamıştır.Dere içinde biriken atıklar kurbağa sivri sinek ve birçok baktari oluşturmaktadır.
Oluşan böcekler evlerimizin içine kadar girmekte apartmanımızda bulunan engelli ve kanser tedavisi gören ve apartman sakinlerini kötü koku uçucu hayvan türleri ile aşırı rahatsız etmektedir .Kendi çabalarımızla temizleme imkanımız bulunmamaktadır.
Yaz aylarında aşırı koku , uçucu hayvan ve bakteri biriken çöpler yüzünden ise yağış zamanı taşmaya sebep olmaktadır.
Dere temizlik çalışması için yardımınıza ihtiyacımız vardır şahsım ve apartman sakinleri adına teşekkür eder saygılar sunarım


2023-08-12 10:06:37

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
152 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Akdağmadeni Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Akdağmadeni Belediyesi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler