Yükleniyor
 
Sami akyıldız
157 Görüntülenme

Manavgat Belediye Fen İşleri Müdürlüğü

Antalya Manavgat belediyesi fen işleri müdürlüğü ve çöp şantiyesi organizesi sanayi Bölgesi'ndeki hurdacılar sitesi ve ana sanayi deki çöp konteynırları almıyorlar seçim yaklaştı için 3 parkeden oluşan bölmeler yaptılar ama çöpü almıyorlar seçim günü yaklaşınca bal döküp yala oluyor kaç kere konuşmamızı rağmen umursamıyorlar başkana konuşuyoruz hallediyorum diyor ama sonuç gene aynı


2023-09-03 11:28:02

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
157 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Manavgat Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Manavgat Belediyesi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler