Yükleniyor
 
Önder Kurt
209 Görüntülenme

N11 Yanlış Gönderilen Ürün İçin para iadesi yapılmadı

N11’den 23.06.2023 tarihinde aldığım 1619.98 tl değerindeki polykarbon levha yerine alakasız 250cm x60cm ebatlarında OSB sunta levha gönderildi. 1 ayı aşkın bir süre hatanın giderilmesini beklememe rağmen hem Gros Çatı adlı satıcı hem de N11 sadece oyaladılar ve 25.07.2023 tarihi itibarıyle kendim kamyonet tutup devasa yanlış ürünü iade etmezsem ne doğru ürünü göndereceklerini ne de para iadesi yapacaklarını bildirdiler. Çocuk avutur gibi N11 sadece 300TL teselli ödemesi teklif etti. Bu tür herhangi ciddi bir aksaklık olması durumunda N11’de herhangi bir destek beklenmemeli, doğruda yasal yollara başvurulmalı.


2023-07-25 16:02:53

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
209 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? N11 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"N11 " İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler