Yükleniyor
 
260 Görüntülenme

PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri Yanlış Bilgilendirme

PRONET Nakliyat Tüm eşyaların paketlenmesi de-montaji ve sonrasında montajı anlaştigimiz firmaya ait olmasına rağmen sözlü olarak ve bunun sözleşmede de yazılı olarak kayıt altında olmasına rağmen taşıma ve kurulum işine gelen arkadaşlar küçük bir takım çantası içinde 2 çekiç 2 tornavida bir de şarjlı matkap getirmişler.

Siz kurumsal bir firmasınız sökülen eşyaların yeni taşınılan yere montajı için gerekli hiltili matkabından gereksinim duyulacak tüm takımı yanınızda bulundurmak mecburiyetindesiniz...

Sökülen eşyaları takmayacaksanız de-montaj montaj demeyeceksiniz! müşterileri mağdur etmeyeceksiniz...

Kendilerinde montaj sırasında kullanılması mecbur gerekli olan metre dahi olmadığını, elektrikle çalışan kuvvetli bir matkabın olmadığını, kendilerindeki şarjlı matkabın duvarı delemeyeceğini kısaca söktükleri eşyaların montajını yapamayacaklarını söylemeleri üzerine şahsımın tedarik ettiği metre ve elektrikli matkabı kendilerine tedarik ettim rica minnet televizyon aparatını, baza başlıklarını bu bizim işimiz değil diye söylene! söylene! taktılar.

Sonrasında ne hikmetse şahsımın tedarik ettiği matkap nar gibi kızarmış içinden de yanık kokuları geliyor matkap çöp...

4 tane vidadan teşkil duvardan söktükleri küçük dolabı *takmadılar* neymiş duvarda perde beton varmış kardeşim sen sökerken görmüyor musun perde betonu bunu söküldüğünde takılacağını düşünmüyor musun? site içerisinde aynı ölçülerde ikizi olan daireye taşıyorsun.

Özetle sözlü konuşulsa da sözleşmede de-montaj ve montaj yazıyor olsa da işe başlatmadan önce kendilerinde yeterli sökme takma teşhizatlarinin olup olmadığını , şahsınız kontrol etsin söküp sonrasında neleri takamayacaklarını işe başlatmadan önce mutlaka öğrenin.
*10 üzerinden değerlendirmem*
#İşlerini hızlı yapıyorlar(9)
#Titizlikle paketleyerek taşıyorlar( 7 )
#İş disiplini ( 5 )
#De-montajı (10)
#Montaj ( *1* )


2023-09-10 18:06:07

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
260 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? PRONET Nakliyat Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"PRONET Nakliyat " İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler