Yükleniyor
 
Yenigül kökmen
155 Görüntülenme

Selden Dolayı Yollar Zarar Görmesi

Yenibatı mah yeni batı villaları 2392. Çad no 49 nolu villada çalışıyoruz. İş yerimizin olduğu sokak 03.09.2023 yılında yağan yağmur sebebiyle yollar çamur içinde yolda yürüyemeyecek şekilde ve ayağımız kayıp düşmekteyiz. Yolların temizlenmesini rica ediyoruz.
Resimde de görüldüğü üzere bu konuda acil desteğinize ihtiyacımız var. Yollar sürekli bu halde her yağmurda, Yenimahalle Belediyesi Şikayetim Var


2023-09-04 18:04:16

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
155 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Yenimahalle Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Yenimahalle Belediyesi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler