Yükleniyor
 
155 Görüntülenme

Seydişehir Belediyesi Şikayetim Var

Apartmanın Önüne Bahçe Çevirerek Apartman Zeminine Zarar Veriliyor
Konya Seydişehir Pınarbaşı mahallesi 153535 sokak Apartmanın önüne Bahçe yaparak evime zarar veren binanın zeminine zarar veren Mehmet A. A. şikayetçiyim her gün suçlayarak Apartmanın nem almasını ve rutubet sebep olmasını sağlıyor o alanın temizlenmesini istiyorum evime ve etfara zarar verdiği için şikayetçiyim lütfen bian önce işlem yapılmasını arz ederim teşekkürlerimi sunarım Ayşe Kula bina sakini


2023-08-29 17:12:13

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
155 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Seydişehir Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Seydişehir Belediyesi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler