Ömer uğurlu
271 Görüntülenme

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

Gaziantep Şahinbey vatan mahallesi 930076 nolu sokak No: 15 oturuyorum bulundum sokak karşı komşum internetini kullanıyor bitişik ama ben kendi evime çekmek istiyorum bana telefonda müşteri hizmetleri alt yapınız yoktur deniliyor türk telekom bölge müdürlüğüne gittim orada da sokak alt yapı vardır boş ver yok tur denildi ekip arkadaşlarımız en yakın zamanda çalışma başlatılacaktır deniliyor. İnterneti var olan sokakta internetsizim kalıyorum


2022-03-02 21:46:12

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
271 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Türk Telekom Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Türk Telekom" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler