Mehmet Özbilgi
751 Görüntülenme

A101 Kapıda Uygulaması

A101 Kapıda uygulamasından kiwi nin bir ütüsünü almıştım. İade için A 101 mağazasına gittiğim zaman, efendim kiwi yi aramam lazım sigortaya ulaştırmam lazımmış… Ya hu koskocaman A 101 sattığı bir ürünü neden iade almıyorda ben bunla uğraşıyorum. Dahası madem kapıda diye bir şey yapıyorsunuz neden kapıya kadar gelip bozuk ürününüzü almıyorsunuz ben ıspartadan yazıyorum çelebiler mahallesindeki A101 çalışanı da ayrı


2022-01-26 18:37:05

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
1 Beğeni
İncelenme Sayısı:
751 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? A101 Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"A101" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler