Yükleniyor
 
150 Görüntülenme

Ardahan Belediye Çöp Aracı

Ardahan Belediye çöp toplama aracındaki çalışanlardan şikayetçiyim çöpleri toplarken malesef çöp konteynerını düzgün şekilde boşaltmadıkları gibi birde konteynerı ezmişler. Ayrıca kalan çöpler çevreye yayılmış. Ardahan merkez çataldere köyü adına şikayetçiyim. Gereğinin Belediyemizce yapılmasını rica ederim. Her hafta bir kereye mahsus köyümüze bu araç geliyor ve çalışanlar çok sorumsuz davranıyor.Gereği lütfen yapılsın.


2023-08-25 21:22:05

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
150 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Ardahan Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Ardahan Belediyesi " İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler