Yükleniyor
 
Kübra Erdem
140 Görüntülenme

Elektrik Teli Yerde Tedaş'ı Defalarca Aramamıza Rağmen Arızayı Gidermiyor

Diyarbakır Yenişehir şehitlik mahallesi 71/T2 sokakta 30.08.2023 saat 20.00 da elektrik teli direkten kopup site duvarının üzerine düşmüş defalarca kez Tedaş arayıp aciliyet bildiriyoruz tamm denilip telefon kapatıyorlar ve şuan saat 23.05 hala elektrik yok bir kişi öldüğü zaman mı bu sorun giderilecek kaç saattir evimizde karanlıkta oturuyoruz bir kişi burada canından olursa bütün sorumlusu tedaştır ve gereken bütün cezaları çekmesi gerekiyor biz insanlar mağdur olurken onalar orda evlerinde telefon başında oturup bedavadan para alıyorlar lütfen artık bu elektrik telinin arızasının giderilmesini sağlam bir şekilde bağlanıp artık bu sorunla karşılaşmak istemiyoruz


2023-08-30 23:09:18

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
140 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Tedaş Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Tedaş" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler