Yükleniyor
 
138 Görüntülenme

Gerede KYK Kız Öğrenci Yurdu Bozuk Asansör

Gerede kyk kız öğrenci yurdunun mesai parası vermeden uzun süreli eleman çalıştırmak ve yemek vs ihtiyaç molası yaptırmadan çalıştırmak ayrıca asansörlerin bozuk olmasına rağmen yaptırılmaması elemanları fazla ve gereksiz çalıştırmak ve ilgisizlik konusunda şikayet etmek istiyorum ilgilenirseniz fazlasıyla memnun oluruz bu konuda gerekli araştırmalar yapılmalı incelenmeli kesinlikle teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum


2023-11-17 17:51:38

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
138 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? KYK Yurtlar Kurumu - Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"KYK Yurtlar Kurumu - Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler