Neslşhan avcı
232 Görüntülenme

Muratpaşa Belediyesi Apartman Önünde Sürekli Su Birikme Şikayeti

Merhabalar Antalya Muratpaşa‘da konuksever Mahallesi’nde yazıyorum benim apartmanın önünde göl şeklinde sürekli su birikiyor yağmur yağdığında bunu defalarca Muratpaşa Belediyesi'ne ve muhtarlığa bildirdim fakat hiçbir sonuç alamadım bu durumu defalarca bildirmiş olmama rağmen bu sorun ile hiç ilgilenilmedi lütfen bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Adresim konuksever mahallesi 785. Sokak no 32 Murat Paşa Antalya


2024-01-11 00:12:46

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
1 Beğeni
İncelenme Sayısı:
232 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Muratpaşa Belediyesi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Muratpaşa Belediyesi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler