Yükleniyor
 
Seda kural
364 Görüntülenme

TRENDYOL İdeal Şeçim Mağazası Şikayetim var

22.09.2020 tarihinde Trendyol üzerinden Xiaomi Dreame V10 kablosuz süpürge aldım. Birkaç ay sonra süpürge çeken pislikleri dökmeye başladı. Trendyol müşteri hizmetleri ile uzun yazışmalardan sonra bana en yakın servise götürmemi söylediler . Bulunduğum ilde servisi olmadığı için başka bir ile götürdüm. Fakat orada faturadaki satıcı ile iletişime geçmemi istediler. Trendyol müşteri hizmetleri bana bunu söylememişti. Faturaki satıcı ile iletişime geçtiğimde ürün garanti kapsamında olduğu için göndermemi istediler. Şikayetimi ayrıntılı anlatan bir yazı yazıp gönderdim. Hatta pislikleri geri bıraktığına dair elimde bir video olduğunu, istenildiği taktirde gönderebileceğimi söyledim. Birkaç ay bekledikten sonra ses çıkmayınca aradım. Bana ürünün kendilerine ait olmadıklarını , Trendyol ile görüşmem gerektiğini ve geri göndereceklerini söylediler. Başa döndüğüm için sinirlendim çünkü Trendyol müşteri hizmetleri ürünü gönderdiğime dair kargo takip numarası istedi, zira yardımcı olamayacaklarmış. Kargo şirketi ile uğraşırken bir anda kargo ilginç bir şekilde tarafıma geri geldi. Hem kargo ücretini bana ödettiler hem de üründe gerekli incelemelerin yapıldığını hiç bir arıza olmadığını belirtmişler. Bildirilen arıza: çalışmıyor Yapılanlar: herhangi bir arızaya rastlanmamıştır. Ben çalışmıyor diye bir şey belirtmedim. açıp baktıklarında çalışıyor gözükünce direk geri göndermişler. Sorunum giderilmediği ve 1 yıl beni yanlış yönlendirdikleri için hem trendyoldan hem de ideal seçim mağazasından şikayetçiyim. Kesinlikle bu siteden özellikle de bu ürünü için


2022-02-04 12:51:18

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler

Şikayet Hakkında
Şikayet Durumu:
Cevap Bekleniyor
Beğeni Sayısı:
0 Beğeni
İncelenme Sayısı:
364 İnceleme
Kategori:
Şikayetçi Misin? Xiaomi Hakkında Şikayet/Teşekkür Oluştur
"Xiaomi" İçin Şikayet Oluştur

Benzer Şikayetler